• Українська мова та література збірник завдань у тестовій формі ІІ частина ЗНО 2017 Авраменко О, Граммота
Посібник прорецензовано в Українському центрі оцінювання якості освіти
ISBN 978-966-349-599-6
 
Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності. До цього видання додано три нові варіанти орієнтовного тесту у форматі ЗНО.
 
Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України.
 
Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
 
6-е видання, змінене й доповнене

Шановні старшокласники!

Одним із важливих і непростих випробувань, яке вам треба буде пройти після закінчення школи є незалежне оцінювання.

Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього потрібно систематично і відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувільні вправи і завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення — творчі роботи. З української літератури потрібно читати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А II частина містить десять варіантів тестів такого ж формату як на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме: з

однією правильною відповіддю;

на встановелення відповідності;

з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).

Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5—9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього працювати над помилками.

Радимо Вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов'язково аналізувати помилки й заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури.

Щоб успішно виконати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам'ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності — півтори-дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланка відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не меньше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин. 

 

Українська мова та література збірник завдань у тестовій формі ІІ частина ЗНО 2017 Авраменко О, Граммота

  • 72.19 грн