• Біологія підручник 8 клас Міщук Н.Й., Жирська Г.Я., Степанюк А.В., Підручники і посібники (нова программа)
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України № 491 від 10.05.2016 р.)
Шановні восьмикласники!
 
Цьогоріч предметом вивчення біології є людина. Сподіваємося, вам буде цікаво поглибити свої знання про будову організму людини як цілісної біологічної системи, що функціонує в умовах природного та соціального середовища. Набуті вами знання будуть потрібні не лише для того, щоб стати освіченими, а й для формування свідомого ставлення до свого організму. Ви дізнаєтесь, які складні процеси протікають у ньому, як легко їх порушити, але важко відновити. Усвідомите, що берегти здоров'я, жити в гармонії із самим собою, іншими людьми та природою — це життєва необхідність кожного з нас.
 
Вивчення біології стане більш захопливим завдяки виконанню лабораторних досліджень, які навчать вас спостерігати, працювати з мікроскопом, лабораторним обладнанням. Справжніми експериментаторами ви відчуєте себе, виконуючи дослідницький практикум. Розробка та захист проектів дозволить вам розширити свої знання про організм людини та його функціонування за допомогою різних джерел інформації. Виконання проектів не лише сприятиме розвитку творчих умінь, навчить презентувати свої розробки та захищати їх, а й матиме практичне значення для кожного з вас.
 
Структура підручника сприяє організації самостійної пізнавальної діяльності. Так, запитання на початку параграфа (надруковані кольоровим шрифтом) допоможуть налаштуватися на засвоєння нового матеріалу. Слова або речення, які мають особливе значення, подано курсивом.
 
Наприкінці кожного параграфа є рубрики з піктограмами:
 
«NB» (від лат. nota bene [нота бене] — зверни увагу) — у рубриці подано перелік основних понять і термінів, які є обов'язковими для засвоєння.
 
«Ерудит — ONLINE» — матеріали рубрики спрямовані на розширення світогляду, ознайомлення з цікавими фактами тощо. Ваша здатність до сприйняття будь-якої інформації має бути «увімкнена» завжди, іншими словами — має працювати «в режимі онлайн».
 
«На вістрі науки» — матеріали рубрики містять відомості про досягнення в галузі біології й медицини. Ця інформація спонукатиме вас давати оцінку фактам, висловлювати ставлення до проблеми.
 
«Перевіряємо засвоєння тексту параграфа» — завдання, для успішного виконання яких достатньо уважно опрацювати текст параграфа.
 
«Розвиваємо творчі здібності» — завдання, спрямовані на розвиток умінь порівнювати, аналізувати, дискутувати, висловлювати та обґрунтовувати свої думки, формулювати висновки.
 
«Досліджуємо свій організм» — завдання, виконання яких потребує спостереження, самоспостереження, проведення дослідів тощо.
 
«Працюємо разом» — завдання передбачають роботу в групах різного складу. Це навчить вас толерантно спілкуватися, знаходити спільні рішення, нести відповідальність за результат роботи команди тощо.
 
У підручнику немає рекомендацій заборонного характеру (не їж, не кури, - г лінуйся!). Ваш вік уже дозволяє робити самостійний вибір у різноманітних «суттєвих ситуаціях, а набуті знання допоможуть зробити правильний крок.
 
Хай щастить вам у навчанні!

 

Біологія підручник 8 клас Міщук Н.Й., Жирська Г.Я., Степанюк А.В., Підручники і посібники (нова программа)

  • 105.00 грн