ДПА 2017 Історія України 9 клас збірник завдань Гук І., Освіта

ДПА 2017 Історія України 9 клас збірник завдань Гук І., Освіта
Производитель: Видавництво Освіта
Модель: 978-617-656-467-6
Наличие: Есть в наличии
Цена: 30.00 грн.
Количество:  
   - или -   
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 13.01.2016 р. № 2.1/12-Г-2)
 
Автор: О. і. Гук
 
Рецензенти:
 
О. Ф. Трухан, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка; О. В. Атамась, вчитель історії ліцею «Наукова зміна», вчитель-методист.
 
Збірник завдань для проведення підсумкової атестації з історії України. 9 клас  навчальний посібник для загальноосвітних навчальних закпадів Гук О. І.; за наук. ред. О. І. Пометун. — Київ. : Видавничий дім «Освіта», 2016. — 64 с.
 
ISBN 978-617-656-467-6.
 
Збірник містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України у 9 класі. Збірникукладено відповідно до чинної навчальної програми з історії для 5-9 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів в основній школі.
 
Для вчителів та учнів 9-х класів.
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
 
Збірник містить завдання для проведення підсумкової атестації з історії України учнів 9-х класів. Збірник завдань укладено відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та чинної навчальної програми з історії для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.
 
Пропоновані завдання охоплюють матеріал з історії України за курс основної школи та можуть бути використані вчителями у 2016 році для проведення підсумкової атестації, а також учнями для самостійної підготовки до атестаційної роботи.
 
Форма проведення підсумкової атестації — контрольна робота. У збірнику запропоновано 6 контрольних робіт у двох варіантах, кожна з яких складається із 16 тестових завдань з історії України:
 
завдання 1-12 з вибором однієї правильної відповіді;
 
завдання 13 на встановлення відповідності;
 
завдання 14 на встановлення правильної послідовності;
 
• завдання 15-16 з вибором кількох правильних відповідей.
 
Тестові завдання закритої форми скомпоновано згідно з їхньою типологією.
 
Тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді. Такий формат завдань дає змогу оцінити навчальні досягнення на різних рівнях: знання, розуміння і застосування історичного матеріалу.
 
Тестові завдання на встановлення відповідності. Такий формат завдань належить до категорії логічних пар. Учень має зіставити матеріал лівої і правої колонок та утворити правильні логічні пари.
 
Тестові завдання на встановлення правильної послідовності. Такий формат завдань призначений, насамперед, для перевірки сформованості алгоритмічного мислення; дає змогу виявити рівень засвоєння та запам'ятовування матеріалу.
 
Тестові завдання з вибором кількох правильних відповідей. Такий формат завдань діагностує знання, розуміння і застосування учнями історичного матеріалу.
 
Завдання містять ілюстрації (фотографії, зображення культурно-історичних пам'яток, репродукції картин тощо), схеми та карти.
 
Збірник завдань передбачає перевірку та оцінювання рівня сформованості основних базових і предметних компетентностей учнів:
 
хронологічної компетентності — здатності орієнтуватися в історичному часі;
 
просторової компетентності — здатності орієнтуватися в історичному просторі;
 
інформаційної компетентності — здатності працювати з різними видами джерел інформації; інтерпретувати зміст різноманітних історичних джерел, виявляти та критично аналізувати розбіжності в позиціях авторів джерел;
 
логічної компетентності — здатності визначати та застосовувати основні поняття для аналізу й пояснення фактів, а також зіставляти різні інтерпретації історичних подій, явищ і процесів.
 
З метою об'єктивного виставлення оцінки розроблено систему оцінювання атестаційної роботи учнів.

також в нашій крамниці ви маєте нагоду купити збірники для ДПА 2017 з математики, Біології, англійської мови та української мови видавницта Освіта.

Мы В контакте Мы в Facebook