ДПА 2017 Математика 9 клас збірник завдань Бевз В., Освіта

ДПА 2017 Математика 9 клас збірник завдань Бевз В., Освіта
Производитель: Видавництво Освіта
Модель: 978-617-656-466-9
Наличие: Есть в наличии
Цена: 30.00 грн.
Количество:  
   - или -   
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України
 
TOB «Видавничий дім «Освіта»
 
Бевз В. Г.
 
Збірник завдань для проведення підсумкової атестації з математики 9 клас  Бевз В. Г., Васильєва Д. В. — Київ. : Видавничий дім «Освіта», 2016. — 80 с.
 
ISBN 978-617-656-466-9.
 
Навчальний посібник призначено для підготовки до проведення підсумкових контрольних робіт з математики у 9 класі. Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми з математики для 5-9 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітньої школи.
 
Для учнів загальноосвітньої школи, вчителів.
 
ШАНОВНІ ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ!
 
Через кілька місяців ви закінчите основну школу і будете готуватися до продовження освіти у професійній чи старшій школі. Якість ваших знань і рівень оцінок у свідоцтві суттєво вплинуть на подальше навчання.
 
Виконуючи завдання цього збірника, ви зможете швидко повторити вивчене та відпрацювати навички розв'язування основних видів задач. Самостійна й наполеглива робота допоможе вам якісно підготуватися до ДПА.
 
Кожен блок завдань дає вам можливість отримати по 4 бали, а правильне виконання всіх завдань забезпечує найвищий бал - 12.
 
Бажаємо успіхів!
 
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!
 
Збірник завдань для підготовки до ДПА в 9 класі складено відповідно до вимог МОН України і призначено для учнів загальноосвітніх класів (які вивчають математику не на поглибленому рівні). У збірнику міститься 10 контрольних робіт у двох варіантах. Кожен із варіантів містить завдання, що охоплюють навчальний матеріал з курсу математики 5-9 класів.
 
Усі завдання поділено на три частини. Перша частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання (7 - з алгебри, 3 - з геометрії). Друга частина складається з б завдань відкритої форми з короткою відповіддю (4 - з алгебри і 2 - з геометрії). У третій частині - 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв'язати з обґрунтуванням (З — з алгебри і 1 — з геометрії).
 
Виконання завдань учнями пропонуємо оцінювати за допомогою наведеної таблички.
Перша частина Друга частина Третя частина
№ завдання 1-10 11 - 12 13-16 17-20
Бали 0,4 0,6 0,7 1
Разом 4 бали 4 бали 4 бали
12 балів
 
Сподіваємося, що даний збірник стане вам у пригоді.
 

 

Мы В контакте Мы в Facebook