• Українська мова та література довідник, тестові завдання підготовка до ЗНО 2016-2017 Куриліна О.В., Земляна Г.І., Абетка
Матеріал довідника укладено відповідно до чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури, затверджених Міністерством освіти і науки України.
   Повний повторювальний курс складається з двох частин, які містять теоретичні відомості з усього шкільного курсу української мови та літератури. У кінці кожного тематичного розділу запропоновано завдання у тестовій формі різного рівня складності.
   Матеріал посібника може бути використано для проведення тематичного оцінювання знань та підготовки до зовнішнього оцінювання.
   Збірник стане незамінним для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів, учителів, викладачів.
       Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 3 липня 2014 року№14.1 / 12-Г-1082)
   

Українська мова та література довідник, тестові завдання підготовка до ЗНО 2016-2017 Куриліна О.В., Земляна Г.І., Абетка

  • 131.25 грн