• Українська мова та література довідник ЗНО 2017 завдання в тестовій формі І частина Авраменко О.М., Блажко М.Б., Грамота
Українська мова та література: Довідник. Завдання в тестовій формі: І частина О.М. Авраменко, М.Б. Блажко. 6-е видання; змінене й доповнене. К.: Грамота, 2016. 560 с.
ISBN 978-966-349-591-0
 
Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі ріпного ріння складності :і української мови та літератури.
 
І Іосібник укладено нідновідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО-2()17.
 
Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й контрольних робіт.
Мста цього навчального посібника — допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови та літератури. Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови і літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО.
 
Книжка складається з двох частин: І — українська мова, II — українська література. Кожна з них має таку будову: спочатку в доступній, стислий і зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, що ілюструється прикладами. Після пояснення запропоновано вправи і завдання в тестовій формі, виконавши які, кожен матиме можливість систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання й графічне оформлення завдань двох форм - на надання відповіді й на встановлення правильної відповідності — максимально відповідає тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Книжка всстане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з у країнської
 
мови та  літератури.
 
Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, тематичних контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.

Українська мова та література довідник ЗНО 2017 завдання в тестовій формі І частина Авраменко О.М., Блажко М.Б., Грамота

  • 131.25 грн