• Математика комплексне видання ЗНО 2017 ДПА Гальперіна А.Р., Забєлишинська М.Я., Літера ЛТД
Видання укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики і складається з трьох частин. Частина І — довідник з математики — охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв'язування, подано приклади. Частина II містить вправи для формування та тренування обчислювальних навичок за всіма темами програми ЗНО та відповіді до вправ. Частина III містить 18 тестів, розроблених відповідно до формату сертифікаційної роботи для ДПА і ЗНО з математики, а також короткий математичний довідник, що містить найбільш уживані формули. Наведено бланки відповідей, розв'язання значної кількості завдань, докладні розв'язання та схеми оцінювання для кожного завдання з повним розв'язанням, відповіді (бланк А).
 
Видання дозволить системно оновити та поглибити знання й ефективно підготуватися до ДПА і ЗНО. Призначено для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів, учителів математики.
 
У тестах поряд із простими завданнями є і досить складні, а також такі, що перевіряють логіку мислення й уміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях. Необхідно усвідомлювати, що справжнього успіху на зовнішньому незалежному можна досягти лише за умови серйозного ставлення до підготовки. При цьому неабияку роль відіграє ознайомлення з бланками відповідей та правилами їх оформлення — це дозволить зекономити час на іспиті й уникнути прикрих технічих помилок: бланк відповідей А опрацьовує комп'ютер |і неправильне оформлення навіть правильної відповіді сприймається ним як помилка. І все-таки головне — предметна підготовка. Досвід проведення і перевірки зовнішнього незалежного оцінювання з математики показує:
учні недостатньо володіють програмовим матеріалом і не вміють його застосовувати навіть на базовому рівні;
 
оформлення тестових робіт зовнішнього оцінювання не завжди відповідає висунутим вимогам, що унеможливлює комп'ютерне опрацювання бланка відповідей А;
 
більшість учнів не вміють розподіляти час та розраховувати свої сили у ході написання тестових робіт.
 
Основна маса учнів проходить підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання в класі, під керівництвом шкільного вчителя. Пропоноване видання стане неоціненним помічником 1 ДЛЯ вчителів, 1 ДЛЯ учжь 1 підготовки на уроках математики в школі; крім того, за його допомогою учні можуть готуватися до зовнішнього незалежного 

 

Математика комплексне видання ЗНО 2017 ДПА Гальперіна А.Р., Забєлишинська М.Я., Літера ЛТД

  • 124.69 грн