• Словник-довідник усі шкільні терміни Співак Т.К., Весна
Усі знання в одному виданні! Пропонований словник-довідник містить визначення найважливіших термінів за всією шкільною програмою з основних дисциплін: математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, економіки, географії, біології, екології, історії, правознавства, політології, української мови, музичного й образотворчого мистецтв, дисциплін «Людина і суспільство», «Основи здоров’я» та «Основи безпеки життєдіяльності». Літературознавчі терміни охоплюють відомості з української й зарубіжної літератури, а також теорії літератури.
Там, де це доречно, словник ілюстровано формулами, схемами, малюнками. У літературознавчому розділі подано зразки використання віршових розмірів, художніх засобів, різноманітних форм віршування тощо. У розділі «Українська мова» правила ілюстровано прикладами з художньої літератури, а також подано зразки складання офіційних документів.
Словник призначений для використання в шкільному навчанні, у повсякденній пізнавальній діяльності та як довідкове джерело для роботи в різних галузях.

 

 

Словник-довідник усі шкільні терміни Співак Т.К., Весна

  • 45.94 грн