• Фізика 11 клас Збірка відповідей до зошита для лабораторних робіт і фізичного практикуму Рівень стандарту Колісник Є.О.Парус-друк 2014
Посібник містить детальні відповіді до зошитів для лабораторних робіт та комплекних зошитів для контролю знань з фізики в 11 класі.
Він допоможе якісно підготуватися учням 11-х класів до узагальнюючого контролю та перевірити свої знання з вивчаємого предмету.
Збірка відповідей до зошита для лабораторних робіт і фізичного практикуму Рівень стандарту (Ф. Я. Божинова, С. В. Каплун, О. О. Кірюхіна); зошита для лабораторних робіт і фізичного практикуму. Академічний рівень (Ф. Я. Божинова, С. В. Каплун, О. О. Кірюхіна); комплексного зошита для контролю знань Рівень стандарту (Ф. Я. Божинова, О. О. Кірюхіна); комплексного зошита для контролю знань Академічний рівень. Профільний рівень (Ф. Я. Божинова, Т. А. Сарій, О. О. Кірюхіна).

Фізика 11 клас Збірка відповідей до зошита для лабораторних робіт і фізичного практикуму Рівень стандарту Колісник Є.О.Парус-друк 2014

  • 45.94 грн