Ця збірка відрізняється від існуючих аналогів змістом і побудовою. Крім самих творів, до неї включено розгорнуті плани, контрольні питання творчого характеру та зразки відповідей на них, які можуть стати основою для докладнішої відповіді або написання твору. У збірці запропоновано матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО): рекомендації, зразки можливих смислових блоків тем, а також кілька творів до кожного з них.
    Усі творчі роботи розміщено згідно з програмами, наведено алфавітний покажчик авторів та творів.
    Призначення цієї книги — стати добрим і корисним помічником батькам та вчителям шкіл, ліцеїв і коледжів.
 
Посібник містить розділи, які вивчаються у курсі сучасного українського ділового мовлення (фонетичні, орфографічні, морфологчні, лексичні та синтаксичні особливості ОДС), а також важливі додатки (російсько-український словник сталих виразів, географічні назви, чоловічі й жіночі імена та по батькові тощо). Окремий розділ становить усне ділове спілкування (ділова бесіда, монологічне мовлення).
    Матеріал посібника стане в пригоді студентам і школярам, абітурієнтам та вчителям, службовцям державних установ і всім, хто спілкується рідною мовою.

 

2015 Мегазбірка найновіших учнівських творів підготовка до ЗНО, 5-11 класи CD-диск з єлектронною версією попередніх видань учнівських творів за 12 років Українське ділове мовлення. (КОМПЛЕКТ)

  • 91.88 грн