• Англійська мова робочий зошит з граматики для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови Левчук А., Карпюк О. Лібра Терра
Practise Your Grammar! є навчальним виданням у вигляді робочого зошита з вправами, створеним для вчителів та учнів з метою підготовки до іспитів або тестування з англійської мови за курс середньої школи. Даний посібник рекомендується використовувати як додатковий на уроках або під час самостійної роботи учнів старших класів.
   Посібник включає основні граматичні структури, що вивчались за курс середньої школи, і в тестах перевіряються в завданнях блоку Use of English. їх правильне вживання є також важливим з точки зору використання в усіх видах мовленнєвої діяльності: під час читання, аудіювання, говоріння та письма.
   Кожний параграф розпочинається з оглядового повторення граматичного явища/ структури, його специфіки, після чого пропонується ряд вправ у порядку нарощування рівня складності.
Схвалено Міністерством освіти і науки України
для використання у загальносвітніх навчальних закладах

Англійська мова робочий зошит з граматики для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови Левчук А., Карпюк О. Лібра Терра

  • 78.75 грн