Зміни до процедури проведення ЗНО

Зміни до процедури проведення ЗНО

Зміни до процедури проведення ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти цього річ запропонував серйозні зміни до процедури проведення ЗНО. З метою забезпечити якісніший відбір студентів запропоновано тести двох рівнів складності. Дворівневі тести складатимуться із двох частин, базового і поглибленого рівнів.

Базовий рівень тесту складатимуть усі абітурієнти, незалежно від того, на яку спеціальність вони будуть подавати документи. До базової частини входитимуть завдання, виконання яких дасть змогу виявити достатній для здобуття непрофільної вищої освіти рівень знань абітурієнта. Але слід мати на увазі, що завдання для тестів обох рівнів не виходитимуть за межі програм ЗНО та шкільних програм.

У зв’язку з цим, до Вашої уваги, запропоновані комплексні довідники для здачі ЗНО базового рівня з предметів математика, українська мова та література, видавництва «Підручники та посібники». Окрім того, що це видавництво першими підготували та надрукували ці посібники, можемо зазначити високий рівень у поданому матеріалі, для гарної підготовки та здачі ЗНО.

                                                    

 

Мы В контакте Мы в Facebook